Cena protipožárních vrat pro rok 2018

Napsal Jaromír Zvonek. Posted in Investice.

Protipožární posuvná vrata jsou ideální kdekoliv, kde je potřeba ochránit před požárem. V jakých hodnotách se jejich cena pohybuje letos?

 Pokud si nejste úplně jistí, co to protipožární posuvná vrata jsou, tak vám to vysvětlíme. Jedná se o typ průmyslových vrat, který se vyznačuje svou vysokou požární odolností a schopností zabránit šíření ohně. Navíc nabízejí řešení pro prostory, kde není dostatek místa na obyčejné otevírání dovnitř nebo ven, protože se otevírají do strany. Do samotných vrat je možné integrovat obyčejné otevíravé malé dveře pro průchod v obyčejném provozu.

protipožární vrata cena

Samotná vrata bývají vyrobena z nehořlavého materiálu a jsou vhodná do jakéhokoliv provozu.To jak z hlediska vlastností, tak designu. Můžete vybírat z barev ze vzorníku RAL nebo kovovém provedení. Neublíží jim ani suché, ani vlhké prostředí. U některých výrobců je také možné využít možnosti dálkového ovládání vrat pro ještě větší pohodlí a jednoduchost otevírání. Jedná se o řešení pro většinu typů průmyslů. Ať už jde o logistiku, obchod nebo i hasičské budovy, protipožární vrata najdou své využití skoro kdekoliv. K tomu přispívá i to, že jsou vyráběna na míru podle individuálních požadavků. Od toho se odvíjí i protipožární vrata cena. Tu vám nemůžeme přesně říct. Dokonce ani samotný výrobce vám přesnou cenu neřekne hned, může vám pouze říct odhad a přesnou cenu dodá až po kalkulaci zakázky.