Jak levně nakoupit pro firmu? Prodej rozbaleného zboží!

Napsal Jaromír Zvonek. Posted in Firemní finance.

I to nejlepší elektro se občas porouchá a vy jste nuceni nakoupit nové. To se může dost prodražit, hlavně pokud chcete tu nejlepší. S nákupem na firmu sice máte výhodu nákupu bez DPH, ale nakoupit můžete pořád ještě levněji. Jak? Velice jednoduše. Nakupte rozbalené zboží přes internet!

elektronika

Může to znít docela děsivě. Rozbalené zboží totiž zatím nemá mezi lidmi moc dobrou image. Je to proto, že převažuje názor, že rozbalené zboží = poškozené zboží. Dál od pravdy ale tento názor být nemůže.

Co že je to rozbalené zboží?

Ve zkratce jde o zboží, které nedostane v originálním obalu. Jinak ale jde o zboží v prakticky stejném stavu jako úplně nové. Jak se z běžného zboží stane rozbalené zboží?

  • Poškodí se obal: Občas se stane, že při přepravě dojde k pochroumání originální krabice a takový produkt není vhodné prodávat mezi ostatními. V takovém případě se zkontroluje to, že zboží není poškozené a může se prodávat za nižší cenu ve specializovaných obchodech.
  • Zboží bylo vystaveno: Takové zboží už chvilku sedělo rozbalené na prodejně, aby si jej zákazníci mohli vyzkoušet. Většinou se to týká telefonů, notebooků a další elektroniky. Až přijde čas na výměnu za nové modely, přesunou se produkty do prodeje rozbaleného zboží.
  • Zboží bylo vráceno ve čtrnáctidenní lhůtě: Nevhodný dárek, věc nevyhovuje a podobně..to jsou důvody pro vrácení mírně používaného zboží. A na základě předchozích bodů můžete hádat, co se s takovou věcí stane.

Jak je to se zárukou?

Nákupy rozbaleného zboží se neliší od těch běžných. I k rozbalenému zboží dostanete běžnou dvouletou záruku funkčnosti. Nemusíte se tedy bát, že byste v případě poruchy nebo rozbití v záruční době přišli o své peníze.

rozbalené zboží

Kde koupit rozbalené zboží?

Rozbalené produkty nakoupíte například v obchodě www.diskontní-nakupy.cz. Tam najdete nejen elektroniku, ale také pomůcky do kuchyně, ke sportu a například i hračky. Až budete přemýšlet o nákupu nového firemního vybavení, víte, kam se podívat.