Nejlevnější zboží na internetu? Budete překvapeni!

Napsal Jaromír Zvonek. Posted in Investice.

Obchody už zase vyvěsily vánoční ozdoby, takže víte, že Vánoce už jsou skoro tady. A pokud nepatříte k DIY or die lidem, budete muset vyrazit do obchodů nebo na internet a sehnat všechny dárky tam. Peníze ale netisknete a pokud nechcete být celý leden o hladu, hledáte způsob, jak vánoční nákupy odbýt co nejlevněji. My se s vámi podělíme o naše několikatelé zkušenosti s tím, jak nakoupit například nejlevnější pračky nebo jinou elektroniku.

slevy

 Soustředit se budeme hlavně na nákupy na internetu, protože kdo dneska ještě nakupuje v normálních obchodech. Levné zboži vždycky nakoupíte hlavně na zahraničních stránkách. Nejčastěji jsou to:

  • eBay
  • AliExpress
  • Amazon

S nízkými cenami a drobnou akcí jménem Black Friday seženete hromadu věcí skoro zadarmo. Jenom se nesmíte nechat unést a neobjednat tolik věcí, že se nedoplatíte na poštovném. Už stovka je moc. Hlavně u eBaye a Aliexpressu jsou ale často pochybnosti o kvalitě zboží. Nikdy nevíte, co vám vlastně přijde (což je fajn, pokud se chcete nechat překvapit i vy). Musíte hledat zpětnou vazbu s fotkami, abyste zjistili, že kamarádce neobjednáváte svetr šitý na kočku a podobně. Nejčastěji ale lidé pochybují o elektronice. Nejedná seo znéme značky, takže nikdo neví, co od nich vlastně čekat. Věděli jste, že levnou elektroniku nakoupíte i v Česku? A nejen na Black Friday. 

rozbalený telefon

Diskontní nákupy CZ

Říká vám něco zboží 2 jakosti neboli rozbalené zboží? Jsou to věci, které už někdo použil, ale vrátil, nebo se při dopravě poškodilo balení a nebo byly vystaveny v obchodě. Jinak ale jde o prakticky úplně nové zboží. A tady můžete najít telefony, počítače a další elektroniku běžných značek. A ani nepřijdete o běžnou dvouletou záruku.

Říká se, že ty nejlepší dárky moc nestojí, tak toho letos využijte.