Odsávání pilin nesmí ve výrobě chybět

Napsal Jaromír Zvonek. Posted in Investice.

Pro práci v prostředí, kde vzniká spousta nečistot, které znečišťují vzduch, je naprostonutné pořídit průmyslové odsávací zařízení. Výjimkou nejsou ani firmy, ve kterých se hodně pracuje se dřevem, protože vdechování kusů pilin je stejně nebezpečné, jako vdechování neviditelných plynových látek. Jak vdechování pilin škodí zdraví a jak se proti němu můžete bránit? Čtěte dál a všechno se dozvíte.

odsávací zařízení

Čtení a kreslení technické dokumentace

Napsal Jaromír Zvonek. Posted in Investice.

Technické dokumenty jsou pro běžné lidi naprosto neznámá věc. Kolik z vás by se zorientovalo v záplavě geometrických tvarů, specifických symbolů a čísel jen tak bez jakéhokoliv školení? Moc vás asi nebude. Abychom vás do problematiky uvedli, připravili jsme si pro vás úplný základ toho, jak takovou dokumentaci správně číst.

technická dokumentace

Jak správně betonovat podlahu

Napsal Jaromír Zvonek. Posted in Investice.

Máte zničenou, křivou nebo jen starou podlahu? Chcete změnu? Proč vlastně neudělat novou! V tomto článku si řekneme, jak postupovat při betonování nové podlahy. Po přečtení by z vám měl být odborník na slovo vzatý!

Oprava betonové podlahy

Ako jednoducho zapojit dymovod

Napsal Jaromír Zvonek. Posted in Investice.

Zima je za dverami, vykurovacia sezóna takmer v plnom prúde a riziko požiarov od zle zapojeného dymovodu a kotla je pomerne vysoké. Ďalším dôležitým parametrom je tiež kondenzácie spalín v dymovode, ktorá je nežiaduce kvôli tvorbe dechtu.

dymovody