Ako jednoducho zapojit dymovod

Posted in Investice.

Zima je za dverami, vykurovacia sezóna takmer v plnom prúde a riziko požiarov od zle zapojeného dymovodu a kotla je pomerne vysoké. Ďalším dôležitým parametrom je tiež kondenzácie spalín v dymovode, ktorá je nežiaduce kvôli tvorbe dechtu.

dymovody

Nejlevnější zboží na internetu? Budete překvapeni!

Posted in Investice.

Obchody už zase vyvěsily vánoční ozdoby, takže víte, že Vánoce už jsou skoro tady. A pokud nepatříte k DIY or die lidem, budete muset vyrazit do obchodů nebo na internet a sehnat všechny dárky tam. Peníze ale netisknete a pokud nechcete být celý leden o hladu, hledáte způsob, jak vánoční nákupy odbýt co nejlevněji. My se s vámi podělíme o naše několikatelé zkušenosti s tím, jak nakoupit například nejlevnější pračky nebo jinou elektroniku.

slevy

Víceúčelové hřiště na klíč

Posted in Hypotéky.

Hypotéku si člověk může vzít v dnešní době na cokoliv. Studium, jídlo a víceúčelová hřiště nejsou vyjímkou a běžně se s nimi bankovní poradci při zařizování hypotéky setkávají. Jak tedy tuto investici do víceúčelového hřiště nejvíce zhodnotit?

Výstavba víceúčelového hřiště na klíč

Co je to ta nebankovní americká hypotéka a jaké jsou její výhody?

Posted in Hypotéky.

O klasické hypotéce už jste určitě slyšeli. Pro její získání musíte doložit účel použití půjčených peněz a taky dostačující měsíční příjmy. Žadatel musí mít taky podepsanou smlouvu na neurčito a to právě často bývá ten důvod, proč lidé hypotéku nezískají. Nemusíte ale věšet hlavu, pokud je to i váš případ, tak můžete využít nebankovní americkou hypotéku.

výhody nebankovní americké hypotéky

Dlužníkem je dnes každý dvanáctý! Zkontrolujte si, zda nejste v registru.

Posted in Půjčky a úvěry.

Určitě se k vám již několikrát dostaly příběhy lidí, kteří se dostali do registru dlužníků, ani nevěděli jak. A penále narůstaly a narůstaly... několik let bez vědomí těchto jedinců. Takové situace nejsou nic příjemného, jsou však bohužel čím dál tím častější. Společnosti využívají toho, že si lidé tyto věci nekontrolují. A bohužel, jak se říká, nevědomost neomlouvá.

3 signály, které směřují k prodeji firmy

Posted in Investice.

Mnoho podnikatelů považuje ukončení byznysu jako zbabělost či útěk od starostí. Ne vždy tomu tak je. Prodej ziskové firmy je v západním světě běžná věc, nicméně v České republice se na tento proces stále nahlíží s úžasem. Faktem je, že správně načasový prodej firmy může být esenciální pro život několika desítek či stovek lidí. V tomto článku zjistíte 3 signály, díky kterým spozorujete, že možná na čase přestat a ještě na tom vydělat.

Zajistíme vaší obci dotaci na osvětlení či radar v roce 2017

Posted in Investice.

Tento článek je mířený spíše pro vedení obce nebo menšího města, každopádně přečíst si ho může i široká veřejnost, která se alespoň zdokonalí ve znalostech varování obyvatel. Co to vlastně je ten varovný protipovodňový systém? Nic složitého, systém totiž monitoruje pomocí různých  prvků aktuální situaci a na základě výsledků měření umí informovat vedení obce a obyvatele.